Přebor Prahy v kombinovaném programu

Máme za sebou Přebor Prahy v kombinovaném programu, který se opět konal pod naším pořadatelstvím v sobotu 6. listopadu. Kromě snahy o co nejlepší výkony se bojovalo také o postupová místa na MČR.🙂 Bohužel nás neminuly absence některých závodnic kvůli covidu…😢

V I. kategorii jsme měly 6 gymnastek, z nichž nejlépe zacvičila Terezka na 7. příčce. Ve II. kategorii se zadařilo až na medailové umístění, a to díky stříbrné Natálce. 🥈 Ve III. kategorii skončily hned za sebou Sára s Gabčou na 5. a 6. příčce.

Za sestavy s kuželi a stuhou získaly naše gymnastky dvě medaile. Doubravka vybojovala stříbro a Lucka bronz. 🥈🥉 V. kategorie přinesla velmi vyrovnané zápolení mezi našimi Ženami. První čtyři závodnice se vešly do 15 setin! 😁 Na stupních vítězů se seřadily Ema, Ema O. a Niky Š. 🥇🥈🥉